Хіміко-біологічний факультет ТНПУ ім.в.Гнатюка провів десяту Посвяту під скельним дубом (ФОТО)

Хіміко-біологічний факультет
ТНПУ ім.в.Гнатюка
провів десяту
 Посвяту під скельним дубом

З 2009 року на хіміко-біологічному факультеті започаткована гарна традиція: восени проводити та святкувати Посвяту у першокурсники. Ось і цього року, уже вдесяте (ювілей!), 5-го жовтня викладачі та студенти факультету, як одна велика родина, вирушили на базу лабораторії біології та екології «Голицький біостаціонар» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (с. Гутисько, Бережанського району). На мальовничому схилі гори Голиця біля столітнього дуба старшокурсники урочисто прийняли у свої лави наймолодших колег.

Організаторами свята стали студенти 3, 4 курсів та магістратури (Марків Віктор, Савків Василь, Скрипник Костянтин, Татарин Наталія, Копитчак Ірина, Дутка Вікторія, Мотрук Олеся, Ляшок Дмитро, Кондрич Ольга, Кривий Святослав, Лящинська Анастасія, Пилипчук Наталія, Федорів Галина, Бондарук Марія, Родінчук Олександр), які запланували цікаві конкурсні змагання для першокурсників їх кураторів та викладачів факультету.

Викладачі і студенти беруть участь у посвяті першокурсників

Конкурси представлені першокурсниками

Студентська присяга

З новим етапом у житті щиро привітала студентів першого курсу декан факультету, доктор біологічних наук, професор Дробик Надія Михайлівна, побажавши цікавого навчання впродовж 4-х років, під час якого знайти вірних друзів та здобути глибокі знання з обраної спеціальності.

З найкращими побажаннями стати справжніми, впевненими у собі професіоналами, звернулись також куратори академічних груп (БП-11 – Боднар О.І, БП-13, БПН 14 – Конончук О.Б., ХП-12 – Гладюк М.М.) та викладачі факультету (Пида С.В., Барна М.М., Барна Л.С., Герц А.І., Симчак Р.В., Яворівський Р.Л., Гуменюк Г.Б., Голіней Г.М., Топорівська І.М.) та старшокурсники, запросивши студентів-першокурсників стати частиною великої дружньої факультетської спільноти.

Першокурсники, в свою чергу, проголосили символічну студентську клятву, пообіцявши бути старанними у навчанні, наполегливо опановувати нові дисципліни, шанувати своїх викладачів та відповідально виконувати їх настанови, щоб гордо нести ім’я студента хіміко-біологічного факультету.

Звичайно, що свято не могло відбутися без працівників біостаціонару (Созанська Наталія Йосипівна, Бердаль Василь та інші), які гостинно і радо зустріли та створили усі умови для комфортного перебування студентів і працівників факультету, що завжди з радістю беруть участь в організації та проведенні факультетських заходів.

Посвята першокурсників. Дуб скельний

Щиро сподіваємось та віримо, що згадана традиція Посвяти у першокурсники знайде своє продовження ще не одне десятиліття і буде запорукою подальшого розвитку та процвітання хіміко-біологічного факультету!

Хіміко-біологічний факультет. с. Гутисько
Хіміко-біологічний факультет, с. Гутисько