Викладачі факультету іноземних взяли участь в науково-практичному семінарі   «Учитель англійської мови: модель успішного педагога для сучасної школи»

2016 рік - Рік англійської мови в Україні

Викладачі факультету іноземних взяли участь в науково-практичному семінарі

«Учитель англійської мови: модель успішного педагога для сучасної школи»

У світлі положень Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» викладачі факультету іноземних взяли участь в  науково-практичному семінарі вчителів англійської мови.

10 березня 2016 року на базі Підволочиської гімназії ім. І. Франка відбувся науково-практичний семінар вчителів англійської мови на тему: «Учитель англійської мови: модель успішного педагога для сучасної школи».

У науково-практичному семінарі брали участь: начальник відділу освіти Світлана Станіславівна Мотика, завідувач РМК Галина Ростиславівна Сакевич, декан факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат філологічних наук, доцент - Микола Степанович Кебало, доцент кафедри практики англійської мови та методики її викладання, кандидат педагогічних наук - Дацків Ольга Павлівна, доцент кафедри англійської мови, кандидат педагогічних наук - Зубрик Андріана Романівна.

У своєму виступі начальник відділу освіти Мотика Світлана Станіславівна наголосила, що вивчення іноземної мови в сучасному світі - це одна з найважливіших складових сучасної, успішної людини. Знання хоча б однієї іноземної мови розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу.

Завідувач РМК Галина Ростиславівна Сакевич ознайомила присутніх із планом роботи науково-практичного семінару і побажала всім плідної праці.

Своїм досвідом роботи та педагогічною майстерністю поділились педагогічні працівники Кобильняк В.В., викладач англійської мови Підволочиської гімназія ім. Івана Франка, Дем’янчук Р.Б.,учитель англійської мови Скалатської ЗОШ І-ІІІ ст., Полєщук Т.Б., учитель англійської мови Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кебало Микола Степанович, декан факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка, доцент, кандидат філологічних наук, привітав учасників семінару і наголосив, що знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Адже, кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось свого, до чогось нового.

Дацків Ольга Павлівна, доцент кафедри практики англійської мови та методики її викладання, кандидат педагогічних наук виступила з проблемою «Драматизація у навчанні говоріння».

Учасники семінару прослухали виступ Зубрик Андріани Романівни, доцента кафедри англійської мови, кандидата педагогічних наук, яка ознайомила учасників семінару з новітніми формами та методами навчання іноземної мови.

У шкільному музеї «Шевченкова світлиця» відбулась літературно-мистецька година «Шевченкове слово англійською лине…».

Доцент кафедри практики англійської мови та методики її викладання
кандидат педагогічних наук
Дацків Ольга Павлівна