Шановні працівники, студенти, випускники, майбутні абітурієнти та просто друзі та прихильники ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Шановні працівники, студенти, випускники,

майбутні абітурієнти

та просто друзі та прихильники

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Нагадаємо, торік за результатами традиційного "Народний бренд 2018" в номінації "Вищі навчальні заклади"  Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посів перше місце,  і це вже була не перша його перемога в цьому конкурсі.

Ми дуже цінуємо довіру краян, щороку наш університет становиться кращим.
Свідчення цього - стабільно висока позиція - " місце в рейтингу педагогічних вишів України.

В Тернополі розпочалося голосування за "Народний бренд 2019".

І щодня ми отримуємо запитання: як проголосувати за університет?

На чисельні прохання  ми підготували роз'яснення, яким чином можна віддати свій голос за ТНПУ ім.В.Гнатюка  у номінації "Вищі навчальні заклади".  Це нескладно!

Перейти на сторінку проекту, номінація "Вищі навчальні заклади" -

Вибрати на сторінці ТНПУ ім.В.Гнатюка - увага, розміщення може бути змінено, тому читайте текст!

ТНПУ

Навести на нього курсор та проголосувати. Це виглядає так:

Обрати виш
Але голосування не закінчене!
За умовами авторів проекту, потрібно обрати кращих щонайменше в 10 номінаціях.

вибір

Тому на сайті в колонці зліва обраєте ще 9 або більше номінацій, в кожній визначаєте кращого на ваш розсуд.

Наприклад: аптека, банк, піцерія, весільний салон, ресторан, магазин квітів, стоматологія, таксі, салон краси...

Коли ви вже проголосівали за необхідні 10 номінацій, натисніть у верхньому лівому куті на кнопку "Завершити голосування"

завершити

Потім сайт запропонує пройти авторизацію.

Найпростіше це зробити через Фейсбук чи інстаграм (ви це не раз вже робили)

Авторизація

Але можна і через телефон: написати свій номер, отримати код і ввести його на сайті.

номер

Важливо: ви маєте побачите підтвердження, що голосування відбулося!

Способів проголосувати насправді є багато, але головне - щоб ваші зусилля не були марними, тому обов'язково побачити підтвердження!

Виглядає воно так:

Вигляд

Вітаємо!    Ви це зробили!!!

Дякуємо вам щиро за підтримку!

Запрошуємо активно голосувати за ТНПУ ім.В.Гнатюка та залучати знайомих і друзів!

Хай щастить у ваших щоденних справах!

Якщо, попри всі ваші зусилля, у вас не получилося, вам радо допоможуть у відділі у справах молоді (к.27 гол. корпус) або студентському чи викладацькому профкомі. Звертайтеся! Все буде добре!