Візит у ТНПУ ім.В.Гнатюка представників Федерації обмінів Франція-Україна (FEFU) (ФОТО)

Візит у ТНПУ ім.В.Гнатюка представників
Федерації обмінів Франція-Україна (FEFU)

У рамках угоди про співробітництво між Тернопільським національним педагогічним університетом імені В. Гнатюка та Федерацією «Обміни Франція-Україна» (ФОФУ) з офіційним візитом 24 жовтня 2019 року перебувала французька делегація у складі Кармело і Мартін Ніколозі та Філіпа і Олени Годійо.

Відбулася зустріч з проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва Фальфушинською Галиною Іванівною та підписання нового договору між ТНПУ та ФОФУ. Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці університету та Федерації обмінів Франція-Україна, розширення можливостей активізації співробітництва між вищими навчальними закладами, популяризації французької мови та програми академічної мобільності студентів та викладачів для отримання закордонного педагогічного досвіду, що є одним з найбільш пріоритетних напрямів міжнародної діяльності нашого університету.

Зустріч з проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва

Обговорення співпраці.
Обговорення співпраці

Презентація стажувань у Франції

Зустріч з викладачами та студентами

Спільне фото

Представники федерації презентували умови проходження стажувань для студентів і викладачів факультету іноземних мов та провели відбір студентів на стажування на 2020 рік.

За результатами співбесід було відібрано 6 студентів.

Координатор стажувань:
Пежинська Ольга Михайлівна, доцент кафедри романо-германської філології