ЗМІ про нас. Тернопільські велосипедисти здобули “золото” й “срібло”

ЗМІ про нас

Тернопільські велосипедисти здобули “золото” й “срібло”

У Львові завершились змагання з велосипедного спорту на треку. Протягом чотирьох днів чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки та дівчата розігрували першість у Чемпіонаті України в багатоденній гонці та спринтерському омніумі. Успішно виступили у Львові вихованці велосипедної бази Тернопільського обласного відділення Комітету ФВС МОН України та обласної ШВСМ.

Після шести етапів багатоденної гонки, поступившись тільки в одній дистанції, в категорії «жінки» перемогла студентка Тернопільського Національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Анастасія Года.

Ще одну нагороду, теж в багатоденній гонці, здобув Іван Хомів. Поступившись Віталію Новаковському із Черкас трьома очками, Іван посів другу сходинку п’єдесталу пошани і, відрповідно, завоював «срібло». Тренують спортсменів Володимр Павелко та Роман Зеньо.