Співробітники інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ взяли участь у засіданні робочої групи при Тернопільській міській раді (ФОТО)

Співробітники
інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ

взяли участь у засіданні робочої групи

при Тернопільській міській раді

6 листопада співробітники інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ, керівник – Удич З. та методист – Шульга І., взяли участь у засіданні робочої групи, яка створена при Тернопільській міській раді за результатами, проведеного 10 жовтня на базі Тернопільського націонгального педагогічного університету імені Володимира Гнатюка круглого столу «Тернопільська громада – доступна кожному».

Мета зустрічі – укладання Стратегії розвитку інклюзивного середовища Тернопільської об'єднаної територіальної громади щонайменше на наступні 2020–2025 роки.

Сфери реалізації Стратегії: охорона здоров’я, освіта, неформальна освіта, громадський транспорт, архітектура та середовище пересування, культура, сфера послуг та дозвілля.

Під час засідання здійснено представлення розробленого проекту Стратегії нашим ІРЦ та активне його обговорення членами робочої групи, до якої увійшли представники від Тернопільської міської ради, міського інклюзивно-ресурсного центру, обласного навчально-реабілітаційного центру, Тернопільської центральної бібліотечної системи, громадських організацій, науковці та батьки дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники зустрічі

Колективне обговорення проекту Стратегії

Наразі триває робота над доопрацюванням проекту та згодом очікується його представлення на громадських слуханнях і подальше прийняття на сесії Тернопільської міської ради.

Очікуємо активної участі усіх мешканців Тернополя та фахівців із різних сфер в обговоренні проекту Стратегії. Слідкуйте за нашими наступними оголошеннями.

За інформацією
інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ