В ТНПУ завітав відомий медійник Майкл Щур (ФОТО)

В ТНПУ завітав відомий медійник Майкл Щур

7 листопада  студенти ТНПУ зустрілися з Романом Вінтонівим, відомим під псевдонімом Майкл Щур.

Ведучий «Торонто ТВ» розповів студентам про власний шлях до успіху: від студентських лав до обраної професії.

Дав поради щодо написання якісного медіаконтенту, розповів цікаві історії зі зйомок, про свою команду та комічні випадки з життя, важливість знайомств. Акцентував увагу на відмінностях між фактом і коментарем.

Майкл Щур вважає:
«Краще писати статтю коряво, але зі змістом, аніж із формою, але ні про що». Майбутнім журналістам медійник порадив бути спеціалістами в одній темі.

Також розповів про власні ідеї та їх втілення, особисті судження щодо сучасної журналістики.

Цікаві питання від аудиторіі для Романа Вінтоніва

Розповідь Майкла Щура студентам та викладачам ТНПУ

Слушними були поради щодо самореалізації, пошуку ідей та свого призначення, а також завжди рухатись вперед.

На зустрічі панувала чудова атмосфера, лунав сміх, усі мали можливість поставити цікаве запитання та отримати неочікувану відповідь.

Студентка ЖУР-1
 Липчак Олеся