Профорієнтація кафедри геоекології   та методики навчання екологічних дисциплін (ФОТО)

Профорієнтація кафедри геоекології

та методики навчання екологічних дисциплін

Заліщики, Чортків, Білобожниця, Копичинці, а тепер ще й Вишнівець, Кременець і Білокриниця. Географія профорієнтаційної роботи кафедри геоекології  географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, охоплює практично усі куточки Тернопільщини.

6 листопада завідувач кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін професор Царик Л.П. та аспірант Кузик І.Р. провели зустрічі з учнями випускових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Вишнівець, ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Кременець, Ліцею ім.Уласа Самчука м.Кременець, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Білокриниця та студентами випускових курсів Кременецького лісотехнічного коледжу.

Майбутні студенти георафічного факультету Кременецької ЗОШ №4

Проф. Царик Л.П. спілкується з абітурієнатми

Старшокласники ЗОШ І-ІІІ ст. села Білокриниця

У кожному навчальному закладі представники ТНПУ безпосередньо спілкувались із майбутніми абітурієнтами, обмінювалися контактами, школярі та студенти коледжу отримали інформаційні буклети та QR-коди з інформацією про спеціальності 101 Екологія та 103 Науки про Землю.

Особливо приємно було проводити профорієнтацію у тих школах, де працюють випускники географічного факультету. Їх яскравий приклад, постійна підтримка та тісна співпраця протягом майже 30 років, вкотре підтверджують, що «…кращий з кращих геофак».

Професор Л.П. Царик,

аспірант І.Р. Кузик