Делегація ТНПУ взяла участь у Хмельницькій обласній ярмарці професій

Делегація ТНПУ взяла участь

у Хмельницькій обласній ярмарці професій

7 листопада у Теофіпольському НВК "ЗОШ І ст. - гімназії" за підтримки Теофіпольської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулась ярмарка професій.

Делегація ТНПУ взяла активну участь у цьому профорієнтаційному заході, заступник відповідального секретаря приймальної комісії доцент Древніцький Ю. Р., завідувач кафедри комп'ютерних технологій професор Гевко І. В., керівник центру моніторингу якості освіти професор Москалюк М. М., доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Чеболда І. Ю. та доцент  кафедри сфери обслуговування, технологій та охорони праці Сокотов Ю. В. презентували переваги навчання в нашому університеті, освітні програми за якими здійснюється підготовка фахівців та перспективи працевлаштування.

Локація ТНПУ

Профорієнтаційна робота