Участь викладачів ТНПУ імені В. Гнатюка у семінарі для переможців проєктів  із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+

Участь викладачів ТНПУ імені В. Гнатюка

у семінарі для переможців проєктів

із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+

Цьогоріч команда науковців Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка разом із партнерами з інших університетів перемогла в конкурсі Еразмус+  із проєктом 610427-EPP-1-20191-EE-EPPKA2-CBHE-JP «Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration» у межах «Національного вікна».

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Галина Фальфушинська і професор кафедри української мови Любов Струганець 6 листопада взяли участь у семінарі для переможців проєктів із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+, що відбувся на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Зустріч була присвячена питанням, як успішно впроваджувати проєкт та управляти коштами гранту.

На семінарі

Менеджери проєкту

Сертифікати учасників

Кафедра української мови та методики її навчання