ТНПУ приєднався до написання   Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності (ВІДЕО) (ФОТО)

ТНПУ приєднався до написання

Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Сьогодні в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка піднесено та урочисто написали ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови.

З вітальним словом від імені ректора ТНПУ проф. Б.Б.Буяка, який зараз перебуває у закордонному відрядженні, та адміністрації університету виступила Галина Іванівна Фальфушинська - проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва.

Г.І.Фальфушинська
Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Г.І.Фальфушинська вітає учасників

Проректори, декани, викладачі, студенти різних факультетів з гордістю та впевненістю в своїх знаннях приєдналися до Всеукраїнської мовної акції, хоч розуміли, що диктант - не перевірка знань, а ще один спосіб продемонструвати світу велич і красу рідної мови.

В Освітньому хабі, де проводилась акція, панував світковий настрій. А від барвистих вишиванок учасників похмурий осінній день став яскравим і незабутнім. Традиційно в університеті пишуть диктант на особливих аркушах, оздоблених символікою ТНПУ.

Настрій у всіх піднесений

Над диктантом працювали старанно

Текст диктанту був присвячений українській мові і писемності

Викладачі ТНПУ - наставники і друзі студентів

Більше світлин дивіться в
альбомі

Спільне завдання настільки об'єднало учасників, створило таке піднесення, що після завершення диктанту пролунали гучні оплески!

Учасники акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» активно фотографували свої роботи, щоб встигнути надіслати для перевірки.

На згадку всі отримали пам'ятні ручки, які студенти жартома називають щасливими, адже сьогоднішній диктант мав надзвичайну енергетику і став стимулом для подальшого вивчення української мови та єднання навколо неї.

Відділ у справах молоді