В ТНПУ підвели підсумки відбіркового туру відкритого міського студентського фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею»  (ФОТО)

В ТНПУ підвели підсумки відбіркового туру

відкритого міського студентського

фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею»

5 листопада 2019 р. у стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся відбірковий тур відкритого міського студентського фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею».

Вітаємо всіх учасників конкурсу із вдалим виступом та бажаємо не зупинятися на досягнутому та розвивати свої творчі здібності!

У фінальний тур пройшли:

• Артемович Ілона (Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка)

• Балянт Марія (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж  ім.О.Барвінського)

• Бородюх Анастасія (Коледж економіки, права та інформаційних технологій  ТНЕУ)

• Буренко Дар`я (Львівська національна музична академія ім.М.Лисенка)

• Вівчар Ліліана (Тернопільський музичний коледж ім.С.Крушельницької)

• Водвуд Іван (Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка)

• Гончарук Василь (Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка)

• Гордієнко Тетяна (Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі)

• Казмірчук Наталія (Тернопільський музичний коледж ім.С.Крушельницької)

• Кікцьо Мар`яна (Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка)

• Конопляник Анатолій-Артем (Львівська національна музична академія ім.М.Лисенка)

• Макогонський Василь (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж  ім.О.Барвінського)

• Мікоша Хуберт (Тернопільський національний медичний  ім.І.Горбачевського)

• Молинь Ірина (Теребовлянський коледж культури і мистецтв)

• Мультан Марія (Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка)

• Негрей Ольга (Теребовлянський коледж культури і мистецтв)

• Нехай Дмитро (Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка)

• Родзінський Юрій (Тернопільський національний економічний університет)

• Шевчук Галина (Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка)

• Яблонська Софія (Львівська національна музична академія ім.М.Лисенка)

• Ярема Вікторія (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка)

• Вокальний ансамбль ДПТНЗ (Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»

• Вокальний ансамбль «Муза» (Теребовлянський коледж культури і мистецтв)

• Дует у складі Степана Лоїка та Анастасії Решнюк (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка)

• Гурт «Схід сонця» (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка)

19 листопада, на відзнаку Міжнародного дня студента відбудеться фінальний тур і грандіозний гала-концерт, який розпочнеться о 15:00 год у великому концертному залі ТНПУ.

Для участі у церемонії нагородження запрошуємо всіх учасників фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею».

Під час концерту визначатиметься приз «Глядацьких симпатій». Приходьте та підтримайте своїх фаворитів!

Вокальний ансамбль ДПТНЗ

Конопляник Анатолій-Артем (Львівська національна музична академія ім.М.Лисенка)

Вокальний ансамбль «Муза» (Теребовлянський коледж культури і мистецтв)

Макогонський Василь (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж  ім.О.Барвінського)