ЗМІ про нас. Відбулася регіональна конференція-семінар «Теорія і практика діяльності соціальних педагогів і соціальних працівників»

ЗМІ про нас

В Тернополі відбулася регіональна конференція-методичний семінар
«Теорія і практика діяльності соціальних педагогів
і соціальних працівників»

Нещодавно відбулася регіональна конференція-методичний семінар «Теорія і практика діяльності соціальних педагогів і соціальних працівників»

Організатори:

ТНПУ ім. В.Гнатюка, Інститут педагогіки і психології, кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи. Доктор педагогічних наук, доцент І.І. Парфанович.

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної освіти. Центр практичної психології і соціальної роботи. Завідувач центру З.М. Коротюк.

Конференцію відкрили доктор педагогічних наук, доцент І.І. Парфанович та завідувач Центру практичної психології і соціальної роботи З.М. Коротюк. З вітальним словом виступив директор ТНВК ШЕЛ №9 ім. І.Блашкевич Г.В.Рибак. Учні виконали гімн школи - економічного ліцею.

Учасників конференції привітав директор ТОКІППО, кандидат історичних наук, доцент О.М. Петровський.

Провідні науковці, методисти та практики обговорювали актуальність та потребу діяльності соціальних педагогів та соціальних працівників в умовах сьогодення.

Слово мали Н.М.Горішна - доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ТНПУ,  Г.І.Слозанська - доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ТНПУ,  О.Л.Главацька - доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, О.М.Ратинська - доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, І.М.Чорна – доцент кафедри практичної психології, голова науково-методичної комісії ППВ Інституту педагогіки та психології, Т.В.Горбоніс - директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Т.М.Яремчук – соціальний педагог ТНВК ШЕЛ №9 ім. І.Блашкевич.

Складна соціально-економічна та політична ситуація, що склалася в Україні, підвищує роль працівників психологічної служби та акцентує свою діяльність на захисті прав та свобод дітей, створення умов комфортного освітнього середовища, захисту честі і гідності учнів, вихованців, студентів та надання соціально-психологічної допомоги суб'єктам освіти в умовах антитерористичної операції на Сході країни. Організатори конференції вміло поєднали передові досягнення науки, методики та практики. Учасниками конференції вироблені рекомендації щодо подальшої діяльності та співпраці.