Візит ректора Вищої лінгвістичної школи  м.Ченстохова   д-ра Едити Садовської до ТНПУ (ФОТО)

Візит ректора Вищої лінгвістичної школи

м.Ченстохова

д-ра Едити Садовської до ТНПУ

28 листопада 2019 р. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка відвідала ректор Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова (WSL) (Республіка Польща) д-р Едита Садовська.

В рамках візиту пані ректор зустрілася із студентами факультету іноземних мов, факультету педагогіки і психології та викладачами університету й провела презентацію   програм Вищої лінгвістичної школи: Подвійний диплом для студентів, закордонне стажування та програма підтвердження рівня володіння іноземною мовою В2 (англійська/німецька/польська) для викладачів.

Ректор Вищої лінгвістичної школи д-р Едита Садовська

Зацікавлені студенти

Викладачі слухають про можливості стажування.j
Викладачі слухають про можливості стажування

Слід зазначити, що програма Подвійного диплому  у WSL для студентів нашого університету триває вже шість  років поспіль. Дипломи бакалавра та магістра отримали близько  100 студентів ТНПУ.

Зараз наші студенти мають можливість навчатися і отримати диплом країни Європейського Союзу і, за бажанням, його англомовний еквівалент за спеціальностями: англійська мова в бізнесі – основи економічної освіти та підприємства, німецька мова в бізнесі – основи економічної освіти та підприємства, соціальна робота – соціальні відхилення та соціальна профілактика. Викладачі можуть пройти стажування і отримати міжнародні сертифікати про підвищення професійної кваліфікації.

Якраз добігає кінця черговий набір учасників на навчання в Польщі. Тому тим студентам ТНПУ, які хочуть навчатися у WSL,   потрібно до 12 грудня 2019 р. звернутись у відділ міжнародних зв’язків з копією закордонного паспорта та зареєструватися.

Більш детальну інформацію про спільний українсько-польський  проект «Подвійний диплом» можна дізнатися тут

Відділ міжнародних зв’язків

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58