Співпраця ТНПУ та Вищої лінгвістичної школи м.Ченстохова (ФОТО)

Спіпраця ТНПУ та Вищої лінгвістичної школи м.Ченстохова

28 листопада 2019 р. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка відвідала ректор Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова (WSL) (Республіка Польща) д-р Едита Садовська.
В рамках візиту пані ректор зустрілася із студентами факультету іноземних мов, факультету педагогіки і психології та викладачами університету й провела презентацію програм Вищої лінгвістичної школи: Подвійний диплом для студентів, закордонне стажування та програма підтвердження рівня володіння іноземною мовою В2 (англійська/німецька/польська) для викладачів.
Викладачі слухають про можливості стажування.j

Слід зазначити, що програма Подвійного диплому у WSL для студентів нашого університету триває вже шість років поспіль. Дипломи бакалавра та магістра отримали близько 100 студентів ТНПУ.
Зараз наші студенти мають можливість навчатися і отримати диплом країни Європейського Союзу і, за бажанням, його англомовний еквівалент за спеціальностями: англійська мова в бізнесі – основи економічної освіти та підприємства, німецька мова в бізнесі – основи економічної освіти та підприємства, соціальна робота – соціальні відхилення та соціальна профілактика та дошкільна освіта. Викладачі можуть пройти стажування і отримати міжнародні сертифікати про підвищення професійної кваліфікації.

Якраз добігає кінця черговий набір учасників на навчання в Польщі. Тому тим студентам ТНПУ, які хочуть навчатися у WSL, потрібно до 12 грудня 2019 р. звернутись у відділ міжнародних зв’язків з копією закордонного паспорта та зареєструватися.