Ректор ТНПУ успішно представив підсумкову роботу на Міжнародному проєкті «Інноваційний університет і лідерство» (ФОТО)

Ректор ТНПУ успішно представив
підсумкову роботу
на Міжнародному проєкті
 «Інноваційний університет і лідерство»

Ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк тривалий час брав участь у роботі Міжнародного українсько-польського проєкту "Інноваційний університет і лідерство".

Проєкт працює з 2014 року з метою формування потенційних лідерів, готових до створення та втілення нових стратегій модернізації українських університетів.
 Втілювався згаданий проєкт за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань.

Учасники Проєкту на різних етапах

Учасники Проєкту на різних етапах1

Учасники Проєкту на різних етапах2

В листопаді 2019 р. у Варшавському університеті – багаторічному партнері ТНПУ - стартувала V фаза Проєкту: «Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету». Вона включала інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних проєктів.

І ось довгоочікуваний день: ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк успішно представив свій проєкт - «Просування бренду університету заради формування позитивного іміджу на ринку освітніх послуг».

презентація проєкту
Презентація проєкту

Свідчення успішності проєкту - його успішна реалізація
Свідчення успішності проєкту - його успішна реалізація в ТНПУ

Проєкт аналізував і узагальнював практичний досвід реалізації в ТНПУ сучасної і перспективної стратегії брендування був багато ілюстрований,захист пройшов яскраво і незабутньо.

На конкретних прикладах

З відмінним результатом!

Більше фото дивіться в альбомі

Колектив ТНПУ щиро вітає Богдана Богдановича з блискучим завершенням Проєкту та бажає нових успіхів на шляху вдосконалення вищої освіти України! ТНПУ - найкращий, а ми з вами!

На цьому участь ТНПУ в Міжнародному проєкті "Інноваційний університет і лідерство" завершилася, учасники отримали багато цінних знань, умінь і навичок, а також успішний досвід, а ТНПУ - ще й підтвердження успішності обраного курсу.

Учасники проєкту
Учасники проєкту стали одною командою

Успішне завершення Проєкту стало ще одним здобутком в низці успіхів ТНПУ протягом 2019 року.

Але крапку ставити рано: попереду в ТНПУ - акумуляція і втілення нових ідей.

Адже ТНПУ - найкращі. А ви з нами?

Відділ у справах молоді