Інформаційний День проекту DeDiMaMo в ТНПУ
Інформаційний День
проекту DeDiMaMo в ТНПУ
Інформаційний День проекту Development of students’ mathematical competencies through Digital Mathematical Modeling (DeDiMaMo) в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
«Математика та інформаційні технології: як цифровий світ змінює науку та освіту» відбудеться 03.12.2019 р.

Мета Проінформувати цільову аудиторію про візію, завдання, можливості включення та використання академічними та неакадемічними партнерами результатів проекту.

Цільова аудиторія Студенти, магістри, викладачі, випускники закладів освіти, безробітна молодь, комерційні компанії.

Організатори Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Партнери проекту Університет Агдера (Норвегія), Київський університет імені Бориса Грінченка.

До вашої уваги  Програма заходу

Запрошуємо до участі!