ТНПУ на Міжнародній конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми і перспективи» (ФОТО)

ТНПУ на Міжнародній конференції

«Сталий розвиток і спадщина у спорті:
 проблеми і перспективи»

Протягом двох днів у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувався міжнародний науковий форум. У заході прийняли участь представники міжнародних та всеукраїнських організацій та установ, вчені та організатори спорту з 14 країн світу (Білорусь, Болгарія, Велика Британія, Іран, Казахстан, Китай, Малайзія, Молдова, Південно-Африканська Республіка,  Польща, Румунія, Узбекистан, Україна, Франція).

Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України та Олімпійської академії України представляли викладачі кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Андрій Огнистий та Катерина Огниста та викладач Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка Микола Божик.

титулка програми
програма секційного виступу

На секції, яка була присвячена актуальним питанням олімпійської освіти, було розглянуто низку важливих питань та обговорено перспективні напрямки наукових підходів в даній галузі, що буде сприяти забезпеченню сталого розвитку.

З доповіддю «Співпраця регіональних відділень НОК України та олімпійської академії України (на прикладі Тернопільської області)» виступив завідувач кафедри фізичного виховання ТНПУ Андрій Огнистий.

Виступ Огнистого А.В.

Досвід діяльності регіонального відділення Олімпійської академії України, штаб-квартира якого знаходиться у нашому університеті зацікавив наших білоруських колег з університету фізичної культури. З деканом спортивно-педагогічного факультету Іриною Гуслістовою було обговорено наміри шляхи співпраці у напрямку олімпійської освіти білоруських та українських студентів.

Завідувач кафедри фізичного виховання
доц.Андрій Огнистий