Підведено підсумки голосування за Народний бренд-2019: ТНПУ - найкращий!

Підведено підсумки голосування

за Народний бренд-2019:

ТНПУ - найкращий!

Сьогодня, 2 грудня о 12.00 оголошено результати голосування за  "Народний бренд 2019".

З радістю повідомляємо, що Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка з великим відривом посів перше місце
 в номінації "Вищі навчальні заклади"!

Це чудове досягнення наприкінці року вже стає для ТНПУ традиційним: це вже третя перемога нашого університету в рейтингу народної довіри.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до вибору: нашим прихильникам, нашим студентам, випускникам, співробітникам, майбутнім абітурієнтам!

Дорогі краяни, вашу довіру ми дуже цінуємо і виправдовуємо, щороку в ТНПУ проводиться удосконалення.

Ви - найкращі, а ми - з вами!

Бренд

Вітаємо з перемогою в конкурсі "Народний бренд-2019" весь колектив колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка, наших студентів, викладачів, працівників, випускників, всіх наших прихильників!

Щиро бажаємо перемог нашим майбутнім абітурієнтам!

квіти

Відділ у справах молоді