Студенти ТНПУ взяли участь в проєкті   «Хмарні технології – актуальна потреба освітнього процесу» (ФОТО)

Студенти ТНПУ взяли участь в проєкті

«Хмарні технології –

актуальна потреба освітнього процесу»

29 листопада 2019 року відбувся захист інтегрованих проєктів із використання хмарних технологій в освітньому процесі під керівництвом канд. пед. наук, доц. Карабін Оксани Йосифівни. Метою заходу було залучення студентів першого курсу спеціальності 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта факультету педагогіки і психології до проєктної діяльності, в контексті реалізації концепції «Нова українська школа».

У процесі роботи над проєктами студенти дізналися про теоретичні основи функціонування хмарних технологій, загальні принципи хмарних технологій, сервісів та обчислень, призначення та впровадження хмарних застосунків у майбутній професійній діяльності.

Доповідь учасників проєкту

Зацікавленність студентів результатами проєкту

Представлення власних проєктів

Обговорення результатів  проєктів
Обговорення результатів  проєктів

Учасники проєкту

Кожному з учасників робота над інтегрованими проєктами сприяла підвищенню мотивації до систематичного оволодіння практичними вміннями та навичками впровадження хмарних технологій в освітній процес студентів, розвитку навичок критичного та креативного мислення, удосконаленню інформаційно-цифрової компетентності та формуванню навичок науково-дослідницької діяльності.

Важливими враженнями заходу був науковий інтерес та зацікавленість студентів щодо розробки інтегрованих проєктів із використання хмарних технологій та впровадження у всі сфери їх діяльності.

Кафедра інформатики
та