У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся  антикорупційний семінар 17.09.2015

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся
антикорупційний семінар

16 вересня 2015 року в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся професійний антикорупційний семінар «Чи принесуть новели антикорупційного законодавства зниження рівня корупції в Україні?», де спікер, Сергій Гула, висвітлив основні новели антикорупційного законодавства та шляхи співпраці з новоствореними антикорупційними органами України.

Сергій Гула є адвокатом, членом Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро України. Він проінформував, що за даними міжнародної організації Transparensy International, Україна посідає 144 місце за рівнем сприйняття корупції. Цей показник є одним з найгірших у світі. Також, за інформацією громадської організації, практика хабарництва є звичайним явищем для 65% вишів України.

Cтуденти ТНПУ ім.В.Гнатюка зазначили, що, перш за все, потрібно бути професіоналом та свідомим громадянином країни. Координатор руху розповів про антикорупційні інструменти, за допомогою яких студенти можуть заявити про свою антикорупційну позицію.

Студенти продемонстрували свою готовність до боротьби з беззаконням, адже майбутнє України залежить від кожного з нас, тому потрібно формувати світогляд не сприйняття хабарництва та усунення толерантного ставлення до нього.

Мар'яна Підодвірна

Дата:  17.09.2015 11:45:00