Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка отримали відзнаки на олімпіаді з фітнесу та рекреації

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка отримали відзнаки

на олімпіаді з фітнесу та рекреації

Запам’ятайте: поки ви лінуєтеся і лежите

на дивані, хтось старанно тренується,

щоб бути краще за Вас.

29 березня – 2 квітня 2016 року делегація Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка у складі завідувача кафедри фізичного виховання Огнистого А.В., асистента кафедри ТОМФВ Власюка Р.А, студентів факультету фізичного виховання  Бакалець Ганни  та Чечеля Тараса прийняла участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом „Фітнес і рекреація”. Студентська олімпіада за таким напрямком в Україні проводиться в п’яте на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України м. Київ.

Участь у олімпіаді взяли участь 47 учасників з 16 вищих навчальних закладів України.

Вдало виступили студенти нашого університету: Чечель Тарас - відзнака журі за найкращу теоретичну підготовку, Бакалець Ганна - відзнака за найкраще практичне виконання, асистент кафедри ТОМФВ Власюк Роман відзначений за підготовку практичного завдання олімпіади.

Доц. Огнистий А.В.