В ТНПУ презентували міжнародні можливості для спеціальності "Туризм" (ФОТО)

В ТНПУ презентували міжнародні можливості

для спеціальності "Туризм"

Сьогодні, 5 грудня 2019 року, ТНПУ відвідали представники Університету туризму і екології у Сухій Бескидській (Республіка Польща) – п. Ельжбєта Хованець і п. Бартоломей Мруз.

Ціллю візиту було розповісти студентам та викладачам географічного факультету, спеціальності «Туризм» про освітні можливості у Сухій Бескидській. Йшлося, зокрема, про нову пропозицію для студентів ТНПУ навчатися за програмою подвійних дипломів.

Відео про навчання у Польщі

Студенти роздумують над пропозицією

Представники навчального закладу в Сухій Бескидській (Польща) та ТНПУ під час презентації

Викладачі географічного факультету під час зустрічі

Пропозиція стосується навчання на II (магістерському) рівні за напрямом «Туризм і рекреація», спеціальність «Менеджер з туризму». В рамках навчання передбачені 10-денні навчально-екзаменаційні сесії 2 рази в рік. Тривалість навчання: 2 роки.

В ході реалізації програми Університет туризму і екології організовує студентам оплачувану практику в Польщі та в інших країнах. Під час практики студенти забезпечуються житлом та харчуванням. По закінченні навчання випускники отримують диплом відповідно до стандартів ЄС.

Детальніше про спільну програму подвійних дипломів між ТНПУ та Університетом туризму і екології в Сухій Бескидській можна дізнатися у відділі міжнародних зв’язків нашого університету.