Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка провели ряд заходів   програми"Англійська для майбутнього"   в школах та гімназіях Тернопільської області 08.04.2016

2016 рік - рік англійської мови в Україні

Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка провели ряд заходів

програми"Англійська для майбутнього"

в школах та гімназіях Тернопільської області

2016 рік, який був оголошений роком англійської мови, почався із низки заходів, спрямованих на популяризацію вивчення іноземних мов як запоруки успішної професійної самореалізації майбутніх випускників шкіл. Викладачі кафедри практики англійської мови та методики її викладання ТНПУ ім. В. Гнатюка Бабій Л.Б., Клименко А.О. та Кондратьєва Т.Б. відвідали спеціалізовані школи та гімназії Тернопільської області, де провели:

-     інтерактивні лекції на тему: «Англійська мова – запорука професійного успіху»;

- майстер класи «Застосування теорії множинного інтелекту при виборі майбутньої професії»;

-     круглі столи із вчителями англійської мови «Школа – університет: співпраця заради успіху».

Викладачі також демонстрували відео презентацію: «Переваги навчання на факультеті іноземних мов ТНПУ ім. Володимира Гнатюка» та проводили бесіди з профорієнтації із учнями. Під час візитів було налагоджено контакти для подальшої співпраці зі школами області у формі проведення методичних семінарів для вчителів та інтерактивних заходів для учнів.

Щиро вдячні адміністраціям, колективам та учням за теплий прийом!

Доцент кафедри практики англійської мови та методики її викладання
А.О. Клименко

У Теребовлянському НВК Тернопільської обласної ради, м. Теребовля

У Теребовлянській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов