Визначено фіналістів II (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020»  у номінації «Історія»

Визначено фіналістів II (обласного) туру
Всеукраїнського конкурсу
 «Вчитель року-2020»
 у номінації «Історія»

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти 27 грудня 2019 року відбувався відбірковий етап II (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року-2020» у номінації «Історія». Учасниками відбіркового туру стали 13 вчителів історії Тернопільської області – переможці зональних змагань I туру конкурсу.

За результатами конкурсних випробувань «Тестування»  та «Методичний практикум»  компетентне журі на чолі з доктором історичних наук, професором, завідувачем кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук  історичного факультету ТНПУ Миколою Валентиновичем Бармаком визначило 5 учасників фінального етапу.

Ними стали:
Музичка Михайло Миронович (Бережанська школа-гімназія імені Богдана Лепкого),
Приймич Лариса Іванівна (Шумський ліцей),
Мороз Василь Васильович (НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 - ДНЗ»),
Ліщинська Оксана Федорівна (ЗОШ I-II ст. с. Олієва)
та Чубатий Любомир Дмитрович (Синьківська ЗОШ I-III ст.).

Фінальний етап II (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року-2020» у номінації «Історія» відбудеться на початку лютого 2020 року.