Викладачам ТНПУ присвоєно почесні звання. Вітаємо! (ФОТО)

Викладачам ТНПУ присвоєно почесні звання

Вітаємо!

Вчора, 14 счня 2020 р. в приміщенні Тернопільської ОДА відбулося відзначення кращих краян.

В числі відзначених - троє викладачів ТНПУ:

- звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» присвоєно завідувачу кафедри фізичного виховання факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Андрію Володимировичу Огнистому;

квіти Огнистий

-звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоєно викладачу кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва  факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  Анатолію Ігорьовичу  Ороновському;

знакОроновський

- звання «Заслужений майстер народної творчості України» - присвоєно асистенту кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Вербіцькій Ірині Орестівні.

посвідченняВербіцька

Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив відповідні посвідчення і привітав  викладачів з гідними здобутками.

Весь колектив ТНПУ щиро вітає викладачів з державними відзнаками, бажає успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей, незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі!