Делегація Тернопільської області відвідала Литовську Республіку (ФОТО)

Делегація Тернопільської області відвідала Литовську Республіку

20-24 січня 2020 року відбувся спільний візит до Литви представників області, а саме:

• Почесного консула Литовської Республіки у Тернополі і Тернопільський області Ярослава Візняка,

• Заступниці начальниці управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу ТОДА Наталії Зарицької,

• Заступника начальника управління освіти і науки ТОДА - Ганни Зварич та

• Начальника відділу міжнародних зв’язків ТНПУ Романи Мисули

В рамках візиту делегація відвідала Міжнародний Університет LCC (м.Клайпеда) та Таурезький повіт. Відбулось знайомство із Президентом Міжнародного університету LCC Марлін Волл, представниками різних підрозділів та студентами цього навчального закладу.

LCC міжнародний університет
LCC Міжнародний університет

LCC справді є міжнародним університетом: 2/3 викладачів походять зі США та Канади, а 73% студентів представляють 53 країни світу (27% становлять литовські студенти).

Нагадаємо, що в листопаді 2019 р. між LCC та ТНПУ було підписано Меморандум про порозуміння. Зараз ведуться перемовини про продовження кооперації між представниками наших установ. За детальнішою інформацією, просимо звертатись у відділ міжнародних зв’язків та стежити за новинами.

Знайомство української делегації з президентом др. Мерлін Волл та віце-президентом LCC др. Дж. Д. Мінінгер

Під час екскурсії кампусом

Із представниками адміністрації таурезького повіту

Під час заняття з основ лідерства