ТНПУ запрошує абітурієнтів до участі в профорієнтаційній олімпіаді

ТНПУ запрошує абітурієнтів до участі

в профорієнтаційній олімпіаді

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка запрошує  абітурієнтів зміцнити свої позиції під час вступного випробування та здобути до 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО. Для цього необхідно взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ТНПУ за посиланням.

Олімпіада відбудеться з таких предметів:

• біологія;
  • географія;
  • математика;
  • фізика;
  • хімія.
Олімпіада проходить в два тури:

Перший тур – дистанційний -  триватиме з 10 лютого до 31 березня 2020 р. Проведення дистанційного туру забезпечує Центр дистанційного навчання ТНПУ. Учасники, які набрали під час першого туру 75 % балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі.
Другий тур  –  очний - відбудеться  4 квітня 2020 р. в головному корпусі університету
Можна проходити Олімпіаду з декількох предметів.

Учасники Олімпіади отримають сертифікати відповідно до їх рейтингу. Бали сертифікатів будуть враховані при вступі в університет.

Вся інформація про хід Олімпіади висвітлюватиметься на сайті Олімпіади, на офіційному сайті університету та у "Фейсбук"

Участь в олімпіаді дає можливість:

• ще раз узагальнити та проаналізувати вивчений матеріал;
  • переконатися у правильності профорієнтаційного вибору;
  • здобути до 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного балу у закладі вищої освіти.
Бажаємо всім наснаги, наполегливості та успіхів!

Адміністрація університету буде рада вітати учасників та переможців, а найкращих прийме у свої дружні лави згуртована, весела студентська спільнота.