Можливість отримання стипендії в рамках програми Еразмус Мундус  ENVIRONMENTAL CONTAMINATION AND TOXICOLOGY (ECT+)

Можливість отримання стипендії

в рамках програми Еразмус Мундус

ENVIRONMENTAL CONTAMINATION AND TOXICOLOGY (ECT+)

ТНПУ є асоційованим членом консорціуму, куди входять університети Норвегії, Португалії, Франції, Бельгії та Іспанії. Саме зараз відбувається набір на спільну магістерську програму, що пропонує цей консорціум.

Запрошуємо до участі зацікавлених в отриманні магістерського ступеня з екологічної контамінації та токсикології.

Коротко про програму

Академічна якість
Метою програми ECT + є розвиток критичного розуміння технічних та наукових інструментів разом із відмінними управлінськими здібностями та особистими навичками.

Додаткова цінність інтегрованої навчальної програми
 Програма ECT + EMJMD є результатом структурованої співпраці між вищими навчальними закладами, спрямованої на підвищення якості у вищій освіті з чіткою європейською доданою вартістю, привабливою як в межах ЄС, так і за її межами, а також з метою сприяння досконалості в екологічному навчанні на рівні аспірантури. Структура ECT + EMJMD в модулях та його гнучкість дає студенту можливість розробляти індивідуально підібрану навчальну програму.

Профіль кар'єри
Захист навколишнього середовища від забруднення та пов'язане з цим управління ризиками та політикою вимагають багатодисциплінарної роботи в команді та комплексних дій професіоналів з додатковими знаннями, здатними розуміти один одного та сприяти синергії.

Академічні потреби та можливості
Наше бачення полягає в тому, що випускники будуть наступним поколінням науковців та менеджерів, яким потрібно зрозуміти глобальне середовище в рамках принципу Єдиного здоров'я (екологічне здоров'я = здоров’я людини) та вирішити екологічні проблеми, що виникають внаслідок хімічного забруднення та пов'язаних із цим джерел екологічного стресу в регіональному масштабі.

Он-лайн заявку потрібно подати до 1 березня 2020 року.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

Відділ міжнародних зв'язків