Shuttle Time Ukraine Ternopil continuation (ФОТО)

Shuttle Time Ukraine Ternopil continuation

У січні 2020 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за сприяння ректора професора Богдана Буяка та під керівництвом сертифікованих тюторів програми «Shuttle Time», доцентів кафедри фізичного університету Андрія Огнистого та Катерини Огнистої відбувся науково-практичний семінар для вчителів фізичної культури Тернополя.

За підтримки НОК та кафедри фізичного виховання
За підтримки НОК та кафедри фізичного виховання ТНПУ

Метою науково-практичних семінарів було - зробити бадмінтон одним із найпопулярніших і доступних шкільних видів спорту у світі.

І вже 11 лютого 2020 року за сприяння кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імены Володимира Гнатюка та обласного відділення НОК України, один із сертифікованих педагогів ЗОШ 10 м. Тернопіль Степан Беднарчук, який успішно пройшов навчання, перший серед вчителів фізичної культури розпочав заняття за програмою «Shuttle Time» бадмінтон з учнями третіх класів. Емоції, радість, бажання займатись - все це було присутнє на уроці фізичної культури.

Тютор і вчитель

інформаційні технології
Інформаційні технології

учасники уроку
Учасники уроку

Один з просвітителів наукової думки сучасності Річар Докінз сказав: "Не самі факти важать, а те як ви їх відкриваєте і як над ними міркуєте: це і є освіта в її справжньому значенні, геть відмінна від сьогоденної культури, схибленої на оцінках та іспитах".

Без перебільшення можна сказати, що на уроці фізичної культури, завдяки міжнародній програмі «Shuttle Time» діти почали відкривати для себе бадмінтон – одну з найпопулярніших спортивних ігор на земній кулі.

З вдалим почином Shuttle Time Ukraine Ternopil!

Андрій Огнистий