Центр післядипломної освіти ТНПУ провів навчання для викладачів Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу
Центр післядипломної освіти ТНПУ
провів навчання для викладачів
Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу

8 лютого 2020 року у Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Олександра Барвінського розпочато курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Центрі післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Зокрема, відбулося навчання за модулем «Сучасні психологічні підходи в освітньому процесі (аксіологічна компетентність)».

Слухачі курсів розглянули ряд питань, які пов’язані з сучасними аспектами психології:

- Педагогічне спілкування як чинник розвитку особистості. Психологічний аналіз педагогічних конфліктів в ЗВО(доктор психологічних наук, професорРадчук Г.К.);

- Психологічний супровід розвитку емоційного інтелекту особистості в освітньому середовищі(доктор психологічних наук, професор Шпак М.М);

- Інноваційні підходи у сфері статевого виховання: особливості психосексуального розвитку особистості та стратегії грамотної статевої просвіти (майстер-клас з елементами просвітницького тренінгу) (кандидат психологічних наук, доцент Свідерська Г.М).

І це лише одна із форм підвищення кваліфікацііі педагогічних працівників.

Віта Козак