Профорієнтаційна робота студентського самоврядування ТНПУ (ФОТО)

Профорієнтаційна робота
студентського самоврядування ТНПУ

13 лютого студентський актив ТНПУ в рамках профорієнтаційної роботи провів чергову екскурсію для учнів Почапинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Школярі познайомилися із ректором Буяком Б.Б., який розповів багато про специфіку факультетів, міжнародні програми і роботу університету в цілому.

Голова профкому студентів Піговський М. М. і голова студентського уряду Боднар М. І. розповіли про студентське дозвілля і заходи, які організовуються в університеті. Бойко М.М. і Генсерук Г.Р., представники Центру довузівської підготовки, подали інформацію про олімпіаду, яка дає можливість отримати додаткові бали до сертифікатів ЗНО.

Вступне слово ректора Буяка Б.Б.
Вступне слово ректора проф. Буяка Б.Б.

«Такий спосіб проведення профорієнтаційної роботи дозволяє абітурієнтам детально ознайомитися з університетом. Представники студентського активу провели екскурсію своїми факультетами і ознаймили учнів з навчальним процесом та студентським дозвіллям. Школярі отримали багато вражень і зазначили, що університське життя захоплює своїм різноманіттям», - розповідає Микола Піговський.

Вручення сертифікатів про участь

Школярі та студентський актив

Дивіться ще
світлини

Студентський актив давно і плідно співпрацює з учнівським самоврядуванням Почапинської ЗОШ. В рамках такої кооперації вже було проведено багато заходів, а ще більше - заплановано!

Студентський актив