До Дня закоханих для студентів ТНПУ провели інтелектуально-розважальне шоу (ВІДЕО) (ФОТО)
До Дня закоханих

для студентів ТНПУ провели

інтелектуально-розважальне шоу

Напередодні Дня святого Валентина - покровителя закоханих - в актовій залі ТНПУ провели інтелектуально-розважальне шоу для студентів "Хто зверху?".

Охочі взяти участь у програмі проходили попередню реєстрацію онлайн - так сформувалися 2 команди: чарівні інтелектуалки, веселі, щирі дівчата і сильні, креативні, рішучі красені-хлопці.

Привітав студентів з святом ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк.

Виступ ректора проф.Б.Б.Буяка

Вели програму  Христина Надала (факультет філології і журналістики) та Назар Федоров (історичний).

Впродовж інтелектуального змагання "Хто зверху?" команди демонстрували кмітливість, ерудицію і згуртованість під час цікавих конкурсів: складали слова і вгадували пісні, аналізували гендерні стереотипи, демонстрували обізнаність у різноманітних галузях - техніці, літературі, історії, кулінарії тощо.

Команда юнаків

Команда дівчат

Більше фото дивіться в альбомі

У паузах студентів вітали обдаровані учасники Клубу спортивного танцю «Кармен» (керівники Бегур Віра та Петрица Юлія). Композиції віденський вальс "Тримай мене міцно", "Майкл Джесон" зал зустрів гучними оплесками.

Підтримати учасників прийшли і талановиті студенти. Так, студентка історичного факультету Андріана Воробій виконала пісню "Мамо, не лайте"; студентка факультету мистецтв Ілона Артимович заспівала про те, що  «Любов останньою ніколи не буває».

Жіноча група танцювального ансамблю «Веснянка» (керівник - Людмила Щур, балетмейстер - Вікторія Турчин) представила енергійну с
учасну ритмічну композицію «ТА_танці».  Й усі були в захваті від виступу музичного гурту «Вар'яти FM», зокрема від композиції «Мамо, я закохався в ТНПУ!».

В ході напружених, але сповнених гумору змагань двох команд, з рахунком 4:3 перемогли дівчата. Та це лише умовність, адже всі учасники і глядачі отримали задоволення від гри, а під час музичних виступів зал сповнювали емоції.

Начальник відділу у справах молоді ТНПУ - до слова, саме цей відділ виступив ініціатором і організатором проведення шоу -  доц.В.Л.Брославський щиро привітав учасників, вручив їм грамоти та призи, а ще наголосив, що хлопці і дівчата, які навчаються в ТНПУ, - найкращі  і їх об’єднує  любов до ТНПУ, а це святкове дійство було не тільки пізнавальним, а й додало всім наснаги і піднесення.

Після вітального слова В.Л.Брославський вручив призи

Ми найкращі
Ми - найкращі! А ви з нами?

А глядачі піднімали валентинки, котрі отримали перед початком шоу, запалювали ліхтарики у телефонах та вкотре демонстрували, як вони люблять свій ТНПУ.