Програма гранту мобільності для молодих дослідників 2020 року

Програма гранту мобільності
для молодих дослідників 2020 року

Цього року Балтійська Університетська Програма (BUP) оголосила два гранти мобільності у розмірі 3000 євро. Метою цієї програми є розвиток та зміцнення співпраці між молодими науковцями з університетів-членів БУП. Переможці зможуть представити свої дослідження на цьогорічних заходах програми. Зважаючи на те, що гранти втручатимуться молодим спеціалістам, обов’язковою умовою участі є написання дисертації не раніше 7 років тому.

Вимоги

• Грант можуть отримати аспіранти та докторанти з усіх університетів-членів БУП.

• Заявки можуть бути подані на повне або часткове фінансування мобільності нових науково-дослідних проектів або як фінансовий внесок у поточні проекти. Грант покриватиме витрати на транспорт та проживання, що буде організовано представниками БУП.

• Дослідження з будь-яких дисциплін можуть брати участь у конкурсі.

• Запропонований дослідницький проект повинен бути безпосередньо пов'язаний із сферою сталого розвитку та регіоном Балтійського моря.

Гранти:

Заявки на отримання гранту будуть оцінюватись науковим комітетом БУП за такими критеріями:

• Оригінальність: наскільки запропоновані проекти є новими та оригінальними, а дослідження концепції сталого розвитку — унікальним.

• Необхідно зазначити план співпраці з університетом, що приймає запрошених дослідників.

• Особливу увагу при оцінюванні надаватимуть проектам, що переходять за традиційні дисциплінарні межі, особливо у суспільних, природничих та технологічних дослідженнях.

• Проект повинен бути зосередженим на регіоні Балтійського моря.

• В університеті, що приймає дослідників, потрібно провести щонайменше місяць.

• Необхідно отримати лист-запрошення від приймаючого університету.

Кінцевий термін подачі заявок — 20 березня 2020 року.

Відскановану заявку з підписом та усіма додатками потрібно надіслати електронною поштою christian.andersson@balticuniv.uu.se в координаційний секретаріат БУП.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті: https://www.balticuniv.uu.se/education/phd-training/bup-mobility-grant-2020/

Відділ міжнародних зв'язків