Конкурс на отримання стипендій на участь у мобільності студентів/викладачів  в Університеті Мармара (Туреччина)   в рамках програми Mevlana

Конкурс на отримання стипендій
на участь у мобільності студентів/викладачів
в Університеті Мармара (Туреччина)
 в рамках програми Mevlana

“MEVLANA” – це програма академічної мобільності, що націлена на обмін студентами та викладачами між турецькими вищими навчальними закладами та ЗВО з інших країн. Студенти можуть навчатися у Туреччині протягом одного (двох) семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції протягом двох тижнів. Студенти не сплачують жодних внесків у приймаючому закладі під час програми. Дисципліни, що вивчаються студентом у приймаючому закладі, у разі попереднього погодження в рамках навчальної угоди, перезараховуються у його рідному університеті.

Розмір стипендії, що виплачується студентам в рамках програми обміну “MEVLANA” визначається Виконавчою службою Ради вищої освіти Туреччини.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка є партнером Університету Мармара.

Оголошується конкурс на отримання стипендій на навчання та стажування.

Участь можуть брати студенти та викладачі наступних спеціальностей: мистецтво та дизайн, математика та інформатика, комп'ютерна освіта та навчальні технології, іноземні мови (англійська, німецька, французька) та філологічні науки, педагогіка, початкова освіта.

Ідеальний кандидат/кандидатка:

- є студенткою/студентом (бакалаврат, магістратура, PhD ) ТНПУ ім.В.Гнатюка не першого курсу та не випускного семестру;

- навчається на відповідній спеціальності;

- має високий середній бал успішності ;

- володіє англійською мовою на рівні не нижче B2;

- має сильну мотивацію потягом семестру навчатись в іншомовному багатокультурному середовищі.

Після обміну аспірантами, які отримають користь від програми протягом дипломного періоду,  вони зобов'язані представити затверджений Академічний звіт, який міститиме їх дослідження з тем дипломної роботи (проєкти, роботи тощо).

Фінансове забезпечення:

-Для студентів

Розмір стипендії для студентів, які відвідують університет Мармара, становить 1300 TL на місяць. Виплата стипендії протягом 4 місяців. Стипендії виплачуються двома партіями. 80 відсотків стипендії виплачуються в перший внесок. Другий внесок- решта% 20, буде сплачено після того, як студенти закінчать програму.

Із цієї суми студенти самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.

-Для викладачів покриваються:

* Добові 45/55 TL (залежить від вченого звання)

* Витрати на дорогу до Туреччини - 3100 TL

*проживання НЕ забепечується

Для участі в конкурсі кандидатам потрібно підготувати такі документи:

Студентам:

• аплікаційна форма (файл у додатку)

• Виписка з деканату із зазначеним середнім балом, переліком вивчених дисциплін, завірена підписом декана (англійською мовою)

- Підтвердження рівня володіння англійською мовою (мін. B2).
У випадку відсутності офіційного сертифікату (TOEFL, IELTS),  можна подавати завірене підписом викладача англійської мови підтвердження:  https://europass.cedefop.europa.eu/documents/european-skills-passport/language-passport

- Скановану першу сторінку закордонного паспорту.

-Мотиваційний лист англійською мовою.  Чому я хочу навчатись протягом семестру в Туреччині? (макс. 1 стор A4)

_____________________________________________________________________

Відбір викладачів проводитиметься на основі портфоліо, включаючи резюме, список публікацій чи проектів на тему, над якою  він / вона хоче працювати у приймаючому університеті, план роботи семінару, який він / вона викладе в приймаючому університеті.

Викладачам:

• аплікаційна форма (файл у додатку)

• резюме/портфоліо (професійне CV)

• Підтвердження рівня володіння англійською мовою (мін. B2).

• Мотиваційний лист англійською мовою та короткий опис лекцій (занять), що плануєте проводити в приймаючому університеті (макс. 2 стор A4).

Вищеперелічені документи (з заголовком листа Mevlana_Marmara_Прізвище), потрібно надіслати на адресу fro@tnpu.edu.ua до 9 березня 2020 року

Більше про турецький навчальний заклад можна дізнатись з їх інтернет-сторінки:

Із запитаннями можна звертатись у відділ міжнародних зв’язків ТНПУ ім.В.Гнатюка

(студентський  гуртожиток №2, 1 поверх).

Аплікаційна форма для науковців
Аплікаційна форма для студентів