Студенти факультету філології і журналістики відсвяткували День поезії

Студенти факультету філології і журналістики відсвяткували День поезії

Поезія – це джерело натхнення і снаги. Тільки поетичне слово може проникнути в найвіддаленіші куточки серця. Зазвичай поезії присвячують комусь, але є день, присвячений поезії. Цей день вирішили відсвяткувати студенти факультету філології і журналістики читанням віршів, створивши по-сімейному затишну атмосферу. 23 березня 2016 року у читальному залі № 4, відбувся захід присвячений Дню поезії. На святі поезії гості змогли поспілкуватися з українським письменником, поетом, літературним критиком і просто чудовою людиною Петром Сорокою, який зарядив усіх позитивним настроєм, подарував кілька своїх книг допитливим студентам.

Свято було прикрашене не лише читаннями поезій, але й піснями, які вплітали свої ноти у волокна людських душ.

Вітати царицю-поезію прийшли не лише знамениті представники її слова, але й ті, хто лише випробовує своє перо натхнення на міцність
, зокрема студенти групи УФ-31 факультету філології і журналістики Шевченко Валентина, Піндера Зоряна, Мірошніченко Аліна.

Студентка групи УФ-31
факультету філології і журналістики