Брати Капранови в гостях на факультеті філології і журналістики (ФОТО) 20.04.2016


Брати Капранови в гостях на факультеті філології і журналістики


14 квітня 2016 року на факультет філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка  завітали  знамениті українські письменники, видавці, публіцисти брати Капранови. Вони презентували студентській аудиторії свою нову книгу «Забудь-річка». 


Письменники не лише розказали про сюжет роману, історію його написання, автобіографічні мотиви у творі, а й поділилися секретами створення художнього тексту. Як зізнаються автори, писати книгу було складно і цікаво, оскільки головною героїнею та оповідачем є жінка, то й розповідати треба її очима, а світ у сприйнятті жінки, як виявилося, значно відрізняється від бачення світу чоловіками. З неабияким інтересом студенти слухали уривки роману, які майстерно зачитував Дмитро Капранов.


Окрім «Забудь-річка», гості презентували й інші свої творчі здобутки, як-от: «Веселих свят» та «Історія незалежності України». Зазначивши, що письменник – це перекладач з наукової мови на «людську», тобто доступну для пересічних людей, Віталій Капранов розповів, що метою написання цих книг є оповісти у доступній формі про народні звичаї українців та історію України у її часовій протяжності.

Година розмови з братами Капрановими пролетіла непомітно, залишивши приємні спогади і очікування нової зустрічі.


Студентка групи ЖУР-1 факультету філології і журналістики
Юлія НагорнаДата:  20.04.2016 11:49:00

До списку

Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси
Natural Natural Natural