Студенти хіміко-біологічного факультету мандрували до витоків духовності українського народу

У рамках святкування дня кафедри ботаніки та зоології студенти хіміко-біологічного факультету групи БП-41 Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відвідали Марійський духовний центр «Зарваниця».

Екскурсія пройшла змістовно і повчально. Студенти дізналися багато цікавого про історію виникнення і сьогодення однієї з найбільших подільських святинь Української греко-католицької церкви.

Нині комплекс об'єднує кілька храмів, духовних споруд, Хресну дорогу тощо. Мали змогу помолитись у Парафіяльній церкві Святої Трійці до чудотворної ікони Божої Матері Зарваницької. Відвідали Собор Зарваницької Матері Божої, Надбрамну церкву Благовіщення та пройшли Хресною дорогою.

Відвідування християнської святині збагатило духовно і світоглядно…

Доц. Конончук О. Б.