Про що розповідали студенти-історики ТНПУ ім.В.Гнатюка учням

14 квітня у загальноосвітній школі №11 м. Тернопіль студенти ІІІ курсу історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка провели захід, присвячений  ролі історії в сучасному суспільстві.

«Такі заходи необхідно проводити серед учнів старших класів, - зазначила один із організаторів заходу, Уляна Паньків, - оскільки значення історії як науки, важко переоцінити. Ті всі процеси, які відбуваються зараз, є наслідками тих чи інших подій минулого, і саме історичний факультет допомагає розвинути певні вміння і навики, які допомагають прослідкувати ті чи інші закономірності у суспільстві.»

На цьому дійстві учні 10 класів мали змогу в дружній атмосфері обговорити суспільний поступ та роль історії. В ході зустрічі школярі ближче познайомилися із діяльністю факультету та заглянули   у насичене студентське життя.

Марчук Ірина