Міжнародні програми для викладачів та студентів ТНПУ  від Вищої лінгвістичної школи м.Ченстохова (Польща)

Міжнародні програми

для викладачів та студентів ТНПУ

від Вищої лінгвістичної школи
м.Ченстохова (Польща)

Сподіваючись на стабілізацію ситуації в країні і світі, пов'язаної з пандемією, інформуємо, що багатолітній партнер ТНПУ, Вища лінгвістична школа в Ченстохові (WSL), проводить набір на участь у програмах:

1. ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТНПУ

Програма «Подвійний диплом» (детально про програму: тут)

Програма є спільною освітньою програмою WSL та ТНПУ і передбачає одночасне навчання у двох закладах, що дає можливість студентам нашого університету отримати додаткові знання і два дипломи (український та європейський)

Навчання за цією програмою відбувається здебільшого дистанційно. В період екзаменаційної сесії студенти складають заліки та здають іспити (заліково-екзаменаційна сесія) у Польщі.

У випадку продовження карантину навчання відбуватиметься тільки в онлайновій формі.

Доступні напрямки навчання у WSL:

Соціальна робота

(мова навчання: польська, українська)

Німецька мова

Німецька мова в бізнесі – основи економічної освіти та підприємництва

(мова навчання: німецька)

Англійська мова в бізнесі – основи економічної освіти та підприємництва

(мова навчання: англійська)

Незалежно від спеціальності, студенти Програми Подвійного Диплому мають заняття з польської мови і це допомагає їм адаптуватися в Польщі.

Терміни найближчого з’їзду в рамках програми – 1-10 липня 2020.

Щоб подати заявку на участь в програмі «Подвійний диплом» з WSL, необхідно заповнити реєстраційну форму.

Кінцевий термін подачі заявок: 25 травня.

Запитання щодо участі в програмі «Подвійний диплом» просимо надсилати на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків ТНПУ: fro@tnpu.edu.ua

ІІ. ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТНПУ

Програми «Стажування» («Staż») та «Рівень володіння іноземною мовою (англійською / польською) - В2» («B2:język angielski / język polski»).

Дати проведення: 06-10 липня 2020.

Викладачі, охочі взяти участь у програмах WSL, повинні надіслати скан-копію свого закордонного паспорту на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків ТНПУ: fro@tnpu.edu.ua

Організатори програм зазначають, що у випадку, якщо епідеміологічна ситуація унеможливлюватиме безпосередню участь студентів та викладачів в програмах від Вищої лінгвістичної школи, всі заходи, передбачені програмами, можливо реалізувати дистанційно.