Команда ТНПУ розпочала навчання за програмою «GIST Innovates Ukraine»

Команда ТНПУ розпочала навчання
за програмою «GIST Innovates Ukraine»

19 травня команда ТНПУ розпочала восьмитижневу програму навчання за методологією Lean Startup в межах проєкту «GIST Innovates Ukraine». До слова, Тернопілля у програмі представлено лише командою з нашого університету.

Програма GIST реалізується за підтримки Бюро з питань океанів і міжнародної політики у сфері екології та науки Державного департаменту США. Головною метою програми є навчання швидкої детермінації мікро- та макрооточення, оцінювання та прийняття рішень, які сприяють реалізації інноваційних ідей з університетської лабораторії  на ринок.

лого

Протягом вебінару «Welcome! Introduction to GIST Innovates Ukraine»  усі учасники мали змогу більш детально ознайомитись  із програмою навчання та презентувати свої інноваційні ідеї.

Кожній команді було надано 15 хвилин для презентації стартап проєкту менторам та коучерам з США. Команда ТНПУ представила екологічний стартап “Pure drop”, основою якого є експрес-оцінка якості водного оточення та рівня його біобезпеки з використанням молекулярної тест-системи», який був високо оцінений менторами GIST.

Презентація стартап проєкту «Pure drop» в межах індивідуальної співбесіди з ментором GIST п. Максом Гріном

За результатами представлення та попередньої оцінки стартапу кожна команда отримала персональні завдання, результати яких має демонструвати на онлайн воркшопі у червні. Відтак, нумо до роботи, щоби вкотре довести, що наш університет - Найкращий!

Фальфушинська Г.І.