30-ліття географічного факультету ТНПУ: День відкритих дверей в новому форматі (ВІДЕО)

30-ліття географічного факультету ТНПУ:

День відкритих дверей в новому форматі

19 травня 2020 року в незвичному, онлайновому, форматі відбувся День відкритих дверей «Гостини в ТНПУ» на географічному факультеті. Це дійство входило в низку заходів, приурочених до 80-річчя Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та 30-ліття географічного факультету. Традиційно в ці травневі дні відбувається День географічного факультету, а тому приводів зібратися і розказати про переваги факультету та його спеціальностей було вдосталь.

Онлайн-марафон було розпочато зустріччю з учасниками Всеукраїнської профорієнтаційної олімпіади з географії, число яких щорічно зростає, що є приємним моментом.

Далі усі охочі мали можливість долучитися до програмових заходів Дня відкритих дверей географічного факультету. Були вітальні слова ректора університету проф. Буяка Б.Б., виступ декана географічного факультету доц. Кузишина А.В., інформація від секретаря приймальної комісії ТНПУ доц. Древніцького Ю.Р.

Всі спеціальності, які функціонують на факультеті, були фахово презентовані працівниками тих кафедр, які є випусковими за відповідними напрямками (проф. Царик Л.П., доц. Божук Т.І., викладач Гавришок Б.Б.). Особливу увагу в зацікавленої аудиторії викликали матеріали та презентації навчальних практик, якими супроводжується освітній процес на географічному факультеті.

Доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін Лісова Н.О. та викладач кафедри географії та методики її навчання Гавришок Б.Б. представили елементи практичного навчання на факультеті, провівши майстер-клас «Експрес-методи оцінки якості харчових продуктів» та пізнавальну онлайн-екскурсію геологічним музеєм географічного факультету. Стараннями студентського активу факультету (студентський декан – Вар’ян Х. та голова студентського профкому Гавур М.) було продемонстровано бачення студентами навчання, організації освітнього простору та проведення дозвілля на факультеті. Новітній онлайновий формат зустрічі успішно змодерував заст. декана факультету Задворний С.І.

З метою популяризації інформації про географічний факультет на профільній
Instagram-сторінці було проведено вікторину «Що ти знаєш про географічний?».

Запрошуємо усіх ознайомитися з нашими спеціальностями на сучасними освітніми програмами.

Для тих, хто не встиг взяти участь у зустрічі є можливість проглянути інформацію на офіційному Ютуб каналі ТНПУ ,
сторінках офіційного сайту університету  сайту факультету ,
а також на наших сторінках в FB
та Instagram .

Відкрий місця, яких ти ще не знав, із Географічним факультетом ТНПУ!