Заклик до чергового  міжфакультетського семінару ТНПУ  з організації та проведення практик

Заклик до чергового
міжфакультетського семінару ТНПУ

з організації та проведення практик

П’ять років поспіль в університеті з ініціативи географічного факультету та керівника виробничих практик ТНПУ Каплуна І.Г проводяться міжфакультетські навчально-методичні семінари, які об’єднані проблематикою підвищення ролі та значення практик в підготовці сучасного фахівця.  Цей захід  може слугувати прикладом системного джерела для організації та покращення практичної підготовки студентів університету.

Щорічно змінюється база семінару та розширюється коло зацікавлених факультетів, що підкреслює важливість проведення подібних заходів практичного спрямування. Семінари вже відбувалися в с. Дзвенигород Борщівського району, с.Гутисько, Бережанського району, с.Дубівці Тернопільського району (Тернопільська область), смт Славське (Львівська область) та м.Тернопіль. Це дає можливість розширити кругозір викладачів університету, а також поспілкуватися на актуальні питання приведення практик як складової фахової підготовки.

За роки проведення семінарів постійно видавалися збірники матеріалів, з яким можна познайомитися в бібліотеці університету. Загалом вже опубліковано понад 70 статей. Вони виступають джерелом сучасного бачення на специфіки організації та проведення практик в Тернопільському національному педагогічного університеті.

Сучасні виклики сформували потребу на підготовці чергового семінару на тему «Нові підходи до організації та ефективного проведення практик в кризових умовах», в матеріалах та ході якого є можливість обговорити новітні підходи та методики якісного використання дистанційного навчання, зустрітися в колі зацікавлених осіб, які б представляли не лише викладацький корпус університету, а й наших випускників, аспірантів, роботодавців та стейкхолдерів.

Семінар планується провести 27-28 червня 2020 р. в дистанційному режимі. Заявку про участь подавати до 12 червня 2020 р., тези доповідей (вимоги до оформлення стандартні, обсяг – необмежений) подавати до 25 червня 2020 р. на електронну пошту: cesk.tnpu@gmail.com або kaplun67@ukr.net.

За результатами доповідей учасників семінару буде виданий збірник тез.  Компенсація видавничих витрат – 150 грн (для студентів участь безкоштовна).

Організаційний комітет семінару