Стипендіальна програма німецької економіки для України

Стипендіальна програма
німецької економіки для України

Стипендіальна програма, що існує з 2015 року, пропонує активним і мотивованим студентам унікальну можливість стажування на провідних підприємствах Німеччини.

Програма має на меті ознайомити з корпоративною культурою, структурою приймаючих підприємств, проєктною роботою, сучасними видами менеджменту, європейськими умовами та стилем праці тощо.

До вашої уваги
Буклет

Фінансування:

- фінансова допомога розміром близько 500 євро/місяць або заробітна плата, залежно від компанії і статусу стипендіата;

- покриття витрат на переліт (в обидва кінці), житло, медичну страховку та трансфер до місця стажування;

- безкоштовна віза.

Вимоги до кандидатів:

• студенти 3–5 курсів (ті, які закінчують 2-ий курс у цьому році, також можуть подавати заявку) або

• випускники та аспіранти (віком до 30 років, але не пізніше, ніж 1,5 року після випуску);

• володіння англійською мовою. Знання німецької мови вітається;

• навчання за напрямками, що включають ключові галузі економіки (серед них: хімія, комп’ютерні науки, дизайн та архітектура, комунікація та ЗМІ, германістика, географія, навколишнє середовище, транспорт та логістика).

Тривалість
Стипендіальна програма розпочинається щороку 1 лютого і триває від трьох до п’яти місяців.

Участь в програмі безкоштовна.

Заявку на програму можна завантажити на сторінці програми: http://stipendienprogramm-ukraine.de.

Прийом заявок триватиме до 15 червня 2020 р.