Всеукраїнська конференція «Українська Греко-Католицька Церква в історії  та сучасних процесах розвитку  українського суспільства»

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Українська Греко-Католицька Церква в історії

та сучасних процесах розвитку

українського суспільства»

До 420-ліття укладення Берестейської унії та 70-ліття проведення Львівського «псевдособору»1946 р. в ТНПУ ім.В.Гнатюка  21-22 квітня відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Українська Греко-Католицька Церква в історії та сучасних процесах розвитку українського суспільства».

Історичний факультет Тернопільського національнлого педагогічногог університету імені Володимира Гнатюка проводить конференція за пфідтримки Міністерства освіти і науки України, Тернопільської ОДА та обласної ради, Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г. С. Сковороди Національної академії наук України, Української асоціації релігієзнавців, Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, Центру дослідження духовної культури ТНПУ ім.В.Гнатюка, Тернопільського обласного осередку Наукового товариства ім. Шевченка та Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

В рамках конференції відбудеться презентація ікони «Новомученики Тернопільської Землі» в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (вул. Сагайдачного, 14), відвідування музейно-меморіального комплексу Й. Сліпого (с. Заздрість). Марійського духовного центру (с. Зарваниця).

Детальніше див. Програма конференції