В ТНПУ триває акредитаційна експертиза  освітньої програми «Акторське мистецтво» (ФОТО)
В ТНПУ триває акредитаційна експертиза
освітньої програми «Акторське мистецтво»

Завершується   акредитаційна експертиза  освітньої програми «Акторське мистецтво» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності "Сценічне мистецтво". Була проведена конструктивна та плідна робота  Експертної Групи у складі:
- Поляновської Людмили Олександрівни - Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого, голова експертної групи;
- Патрон Ірини Василівни - Львівський національний університет імені Івана Франка;
- Бойченко Анни Віталіївни - Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка, здобувач вищої освіти
 та  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Триває комунікація Триває комунікація
Триває комунікація

Дякуємо всім підрозділам університету за підтримку та допомогу  в проведенні акредитації. Особлива подяка ректору Буяку Богдану Богдановичу.

Л.Ванюга