Глибоко сумуємо через непоправну втрату... (ФОТО)

Глибоко сумуємо через непоправну втрату:
в  ДТП загинула студентка
географічного факультету ТНПУ

23 червня на автодорозі Тернопіль-Ланівці біля села Вишгородок відбулася жахлива аварія, в результаті якої загинула студентка третього курсу географічного факультету, спеціальності екологія Мірза Вікторія Романівна.

Віка народилася 23 листопада 1999 року в селі Ванжулів Лановецького району. Дівчина в душі була переможницею. Вона йшла дорогою освіти і науки, була неодноразовою учасницею всеукраїнських олімпіад та конкурсів наукових студентських робіт з екології, активним учасником екологічних акцій. І як прикро, що на її короткому і впевненому шляху зустрілась така трагічна перешкода.

Віка з одногрупницями

Віка на Дні географічного факультету.
Віка на Дні географічного факультету

Віка під час Гостин ТНПУ
Віка під час "Гостин ТНПУ"

Віка під час екологічної акції Майбутнє лісу в твоїх руках
Віка під час екологічної акції "Майбутнє лісу в твоїх руках"

Уся громада географічного факультету сповнена смутком та висловлює співчуття батькам та близьким. Це втрата, яку неможливо нічим замінити. Вікторія була зразком успішної студентки та молодої людини з активною життєвою позицією. Вічна пам'ять ...

Панахида за загиблою Мірзою Вікторією, студенткою географічного факультету відбудеться сьогодні 24 червня об 21.00 за адресою вул. Корначовецька, с. Ванжулів, Лановецький район.

Географічний факультет

svecha-traur

Колектив ТНПУ вислювлює щирі співчуття батькам, родині, друзям та всім, хто знав  загиблих...