ЗНО-марафон від ТНПУ «Перезавантаження – 2020» завершено! (ФОТО)

ЗНО-марафон від ТНПУ
«Перезавантаження – 2020»
 завершено!

У ТНПУ два місяці тому стартував марафон з підготовки до ЗНО для майбутніх абітурієнтів. Кожного тижня у вівторок, четвер та суботу працівники університету складали неймовірно цікаві вправи, ребуси, тестові завдання для того, щоб кожен учень зміг перевірити свої знання перед складанням ЗНО.

Марафон
Марафон з підготовки до ЗНО

У марафоні щоразу брали участь понад 300 учасників, які з легкістю та без попередньої реєстрації приєднувались і навчалися разом з нами. Партнер марафону – Освітній портал «Академія», на якому представлені навчальні матеріали, онлайн навчання, тести, курси, ігри та відеоуроки, за допомогою яких всі охочі мали можливість якісно підготуватися до ЗНО практично з усіх предметів.

Завдання Зразок

Вчимося!

Де?

Сподіваємося, що кожен учасник зміг повторити, можливо, дещо підівчити матеріал перед складанням основних навчальних дисциплін.

Знання - це сила!

#ЩастиНаЗНО

Колектив ТНПУ бажає успіху у складанні ЗНО всім цьогорічним випускникам. Нехай дорога, яку ви обрали, приведе вас до успіху! Вірте у себе, у свої сили і не здавайтеся. Рухайтесь вперед до нових вершин – і у вас точно все получиться. А після ЗНО запрошуємо вас до вступу в найкращий університет – ТНПУ, який є лідером гуманітарної освіти в Україні.

Ми чекаємо саме вас! ТНПУ найкращий! А ви з нами?

Прес-служба ТНПУ