"Віват, Тернопільський національний  педагогічний університет!"

"Віват, Тернопільський національний

педагогічний університет!"

Відбувся урочистий концерт з нагоди 76-річниці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Автор сценарію та режисер-постановник – Народний артист України, професор Вячеслав Хімяк.

Концертну програму відкрили студенти факультету мистецтв та інституту педагогіки і психології. Під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента Богдана Водяного вокальний квартет виконав «Ноктюрн» Арно Бабаджяняна. Своїми піснями вітали університет студентка хіміко-біологічного факультету Ольга Загородна, студентка інституту педагогіки і психології Вікторія Ярема, студентка факультету мистецтв Наталія Клюс.

Продовжив святкову програму фольклорний ансамбль «Музики», керівник Заслужений працівник культури України, доцент Анатолій Баньковський, концертмейстер Назар Лещук. А Руслана Копоть та Христина Мудра звеселили піснею Миколи Мозгового «Ой несе весна відерця». Підхопили мажорний настрій танцювальний колектив «Веселі гопацульки», керівник Людмила Щур.

Наш виш пишається численними випускниками, які стали видатними діячами держави, науки, мистецтва. Зачарував всіх своїм співом вокальний квартет «Акорд», який несе в світи добре імя ТНПУ. Керівником квартету є Заслужений артист України, доцент Євген Гунько. Також свою альма-матір привітав суперфіналіст телешоу Х-фактор, екс-соліст колективу «Тріода» Сашко Алексєєв, який виступив з премєрою авторської пісні «Україна – це ми!». Спільно з Михайлом Микусем пролунав трек «Дівчина з очима кольору неба».

Свою творчість дарували ансамбль «Діксиленд», керівник Маркіян Плахніцький, камерний хор, керівник Анатолій Ороновський, камерний оркестр, керівник Заслужений діяч мистецтв України, доцент Мирослав Кріль, солісти Наталія Овод, Анатолій Ороновський. Дует бандуристок «Елегія струн» у складі Юліани Хаварівської та Ірини Гречко виконали композицію Оксани Герасименко «Золотоблакитна Україно».

Академічний ансамбль народної музики «Візерунок» приніс вітання від обласної філармонії. Весело та піднесено прозвучали музичні твори та пісні у виконанні Заслужених артистів України Мирослава Бабчука, Світлани Бабчук та Ірини Гречко.

На завершення святкового концерту прозвучав дует з опери Травіата «Лібіамо» Дж. Верді у виконанні Наталії Овод та Заслуженого артиста України, доцента Бориса Репки.

Щирі та гучні оплески майже не вщухали, адже на сцені розгорнулась справжня галерея талантів, яку виплекав наш виш! Ми маємо чим пишатися!
І ще раз повторимо слова університетського гімну (автор тексту І.Г.Каплун):

Живи у славі і завжди в пошані,
Нехай зростає твій науки злет!
Віват, Тернопільський національний
Педагогічний університет!