ЗМІ про нас. Тернополян запрошують на безкоштовні майстер-класи з писанкарства

Тернополян запрошують на безкоштовні майстер-класи з писанкарства

Тернопільські студенти проводять майстер-класи зі створення писанок. Заняття відбуваються щодня від 14:30 до 17:00 в Українському домі «Перемога». Запрошують всіх охочих.

«Напиши писанку для себе», – таку назву має акція, організували яку студенти відділення образотворчого мистецтва ТНПУ ім. В. Гнатюка. Юні художники виявили бажання поділитися своїми знаннями та вмінням з тернополянами.

«Ці майстер-класи безкоштовні для всіх учасників. Наші студенти розкажуть і покажуть, як правильно оформити писанку у різних стилях. Організатори цього заходу також забезпечують нас необхідними матеріалами. Можливо цього тижня і будемо проводити такі майстер-класи на вулиці, щоб більше тернополян зацікавити. Запрошуємо всіх, кого цікавить мистецтво розписування писанок. На цих заняттях буде можливість дізнатися про сучасні методики, а також використання різних символік», – розповідає доцент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну і методики викладання ТНПУ Марія Маркович.

Залучатимуть до акції зі створення писанок також молодь і школярів.

За Збручем