Ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк вітає випускників-бакалаврів (ВІДЕО)
 Ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк
 вітає випускників-бакалаврів!

З радістю і гордістю випускає ТНПУ своїх бакалаврів!

Роки навчання були насичені і незабутні: лекції і досліди, наукові конференції, подорожі, змагання, розваги, мандри. А скільки було ідей і мрій, пісень і жартів! Бігали студентську милю, проводили благодійні ярмарки, встановлювали рекорди і єднали ними Україну.

А зараз бакалаври - випускники університету - лідера гуманітарної освіти в Україні, найкращого педагогічного університету нашої Батьківщини! Саме ви визначатимете інтелектуальний та творчий потенціал регіону та країни. І випускниками ТНПУ по праву гордиться держава!

Ми впевнені, що багато хто з вас продовжить навчання в магістратурі. Магістратура ТНПУ – це десятки напрямів і спецалізацій.  Це шанс отримати друге дихання і якісну освіту вищого рівня!

Нехай цей шанс буде для вас щасливим!

Бо ви – найкращі. І ми завжди з вами!

До зустрічі в ТНПУ!

До слова, випускники підготували сюрприз! А який він буде, ви дізнаєтеся зовсім скоро. Слідкуйте за нашими повідомленнями!